KONST / Litografier / Färglitografi 14332183
nr 1433 2183
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 11x12,5, yttermått inklusive ram: 23x24 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:30:05
19/11 18:12:00
300 kr
22/11 18:08:22
22 nov
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni